O nas

O nas

Reprezentujemy ugrupowanie specjalistów w różnym zakresie informatyki, telekomunikacji, ekonomii oraz specjalistycznych branż.

W naszym zespole znajdują się biegli sądowi, byli funkcjonariusze organów ścigania oraz osoby posiadające unikatowe umiejętności które z pewnością mogą być przez klientów użyte.

Nasi Biegli znajdują się na listach Prezesów Sądów Okręgowych w Olsztynie i Gdańsku.

Nasi Eksperci współpracują z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz innymi specjalistycznymi organizacjami.

Nasi detektywi są niebywale skuteczni w obserwacji, w ustalaniu adresów, osób, mienia i wiele innych czynności. Wspierają ich specjaliści w zakresie IT, którzy skutecznie wspierają pracowników w terenie za pomocą specjalistycznego oprogramowania oraz narzędzi multimedialnych.

Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie rozpoznania gospodarczego, praw autorskich wraz z możliwością gromadzenia dowodów, które mogą być legalnie użyte w sądzie.

Zachęcamy do kontaktu indywidualnie, gdyż nie jesteśmy korporacją lecz ugrupowaniem ludzi którzy wspierają naszych klientów osobno.

Pierwsze konsultacja jest BEZPŁATNA, szczegółowo analizujemy sprawę i wskazujemy okoliczności dalszego działania. Dopiero po zawarciu umowy klienci decydują się na sformalizowanie współpracy i ustalenie wysokości wynagrodzenia.

Skip to content